banner
صفحه اصلی » تولید - محصول > کفش ماشین > کفش تزریق مهین
رده محصول

ماشین تزریق کفش جدید

شرح ماشین تزریق جدید کفش بیش از 15 سال تجربه صادرات تولید. شما بهترین قیمت از ما که کارخانه کفش مستقیم است لذت ببرید. کارکنان با تجربه در تمام سوالات خود به زبان حرفه ای و مسلط انگلیسی پاسخ می دهند. زمان تولید و تحویل کوتاه تولید ....

ارسال درخواست

شرح دستگاه تزریق جدید کفش

بیش از 15 سال تجربه صادرات تولید.

شما بهترین قیمت از ما که کارخانه کفش مستقیم است لذت ببرید.

کارکنان با تجربه در تمام سوالات خود به زبان حرفه ای و مسلط انگلیسی پاسخ می دهند.

زمان تولید و تحویل کوتاه تولید.

گارانتی - کیفیت واقعی و سرویس: شما متوجه خواهید شد که واردات به طور مستقیم از ما آسان و ساده است زیرا شما از تامین کننده محلی خریداری می کنید. بهترین قیمت و بیشتر را انتخاب کنید.

ارائه خدمات گرم و دوستانه و خدمات پس از فروش

 

گواهی ما

ما همیشه احساس می کنیم که تمام موفقیت شرکت ما به طور مستقیم با کیفیت محصولات ما ارائه می شود. آنها مطابق با الزامات بالاترین کیفیت مطابق با استانداردهای ISO9001، BSCI، AVON و سیستم کنترل کیفیت دقیق ما هستند.

图片4(001).jpg

کاربرد محصول

--- ماشین آلات کفش به طور گسترده ای در ساخت بخشی از کفش، چکمه، کلاه، دمپایی، صندل، ورزش و غیره استفاده می شود.

--- کفش مواد مانند EVA کفش تزریق مواد خام اصلی است که در EVA کفش دمپایی دمپایی EVA، EVA ورزشی در حال اجرا کفش بالستیک کفش، دیگر محصولات فوم پلاستیکی استفاده می شود.

آنها همچنین اصلی برای فوم، پوشش، اکستروژن و برنامه های تزریق قالب استفاده می شود. برای بسیاری از بخش های مهم صنعتی صنعتی مانند کف کفش، ورق، سیم و کابل، چسب مایع گرم و انباشت سلول های خورشیدی.

--- کفش لوازم جانبی مانند افسون کفش، گل کفش، دکمه کفش، بوکمهمه کفش، چاپ فیلم کفش، حجاب کفش به طور عمده برای زیور آلات کفش استفاده می شود.

گواهی ما

ما همیشه احساس می کنیم که تمام موفقیت شرکت ما به طور مستقیم با کیفیت محصولات ما ارائه می شود. آنها مطابق با الزامات بالاترین کیفیت مطابق با استانداردهای ISO9001، BSCI، AVON و سیستم کنترل کیفیت دقیق ما هستند.

图片4(001).jpg

سوالات متداول:

1. آیا شما سازنده هستید؟

بله، ما تولید کننده هستیم، اما بیشتر از تولید. از آنجا که گاهی اوقات ما نیز از کارخانه دیگر به دلیل درخواست مشتری ما از ما برای کمک به آنها برای تولید محصولات دیگر که ما نمیتوانیم توسط خودمان تولید کنیم، خریداری کنیم.

2. آیا می توانم نمونه ای از محصولات شما را دریافت کنم؟

مطمئنا، لطفا با ما تماس بگیرید برای بررسی آن


Hot Tags: ماشین تزریق کفش جدید، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، قیمت پایین، نمونه رایگان

پرس و جو