banner
صفحه اصلی » تولید - محصول > پونچو > کت پونچو برای بزرگسالان
رده محصول

پانچو هود بارانی زنان

توضیحات لباس زنانه Rainbow Poncho Item No. WFJRC24 Poncho EVA Lightweight برای حداکثر بارندگی برش داده شده است. تنفس، ضد آب، با دوام و آسان در تابستان و زمستان استفاده می شود. حمل آسان است. باران ضد آب، دارای نفوذ پذیری هوا خوب، نرمی، مقاومت در برابر دمای پایین، براق خوب، ...

ارسال درخواست

توضیحات هود پانچو زنان بارانی

مورد WFJRC24

پانچو سبک وزن EVA برای حداکثر بارندگی کاهش می یابد.

تنفس، ضد آب، با دوام و آسان در تابستان و زمستان استفاده می شود. حمل آسان است.

باران ضد آب، دارای نفوذ پذیری هوا خوب، نرمی، مقاومت در برابر دمای پایین، براق خوب، مقاومت ضد پیری و ازن است، فوق العاده نازک، نه تنها باران را می توان به عنوان یک کت برای پوشیدن استفاده می شود، بسیار عملی است.

دستورالعمل مراقبت:

با پارچه مرطوب تميز شويد. خشک نکن شستن ماشین را انجام ندهید آهن نکن

توجه داشته باشید:

1.Only Raincoat، لوازم جانبی دیگر گنجانده نشده است.

2. اندازه گیری های اندازه گیری ممکن است برخی از انحراف، امیدوارم درک، لطفا به محصول مبتنی بر.

3. چون هر کامپیوتر رنگ های مختلفی را نشان می دهد، ممکن است به فیزیکی و تصویری مربوط باشد، امیدوارم بتوانیم آن را درک کنیم.

کارخانه ما:

شرکت توسعه فناوری جدید فنون توسعه اقتصادی و فنی Fuzhou یک شرکت دولتی در منطقه توسعه اقتصادی و اقتصادی Fuzhou است که در ماه مارس سال 1988 با مجوز وزارت همکاری تجارت خارجی و تجارت خارجی تاسیس شد.

شرکت ما در واردات و صادرات تجارت متشکل از انواع کالاها و فن آوری تخصصی است. ما با حمایت قوی از قدرت اقتصادی قدرت منطقه فوجو، مزایای تکنیک خود را به کار گرفتیم؛ بیش از ده شرکت فن آوری این سهام در شرکت ما دارند. ما یک سیستم کامل را در واردات و صادرات کالا عامل، خود پشتیبانی از فروش و پس از خدمات ساخته شده است.

اهداف شرکت های ما یکپارچگی، نوآوری، کارآیی است. ما مایل به همکاری با دوستان خود در خانه و خارج از کشور، پیشرفت های مشترک هستیم.


Hot Tags: پانچو بارانی زنان، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، قیمت پایین، نمونه رایگان

پرس و جو